Medya Veritabanı

Güncel medya veritabanı kullanarak bültenlerinizi 18 bin aktif basın mensubu ve mecra arasından hedef kitlenize en uygun olanlarına ulaştırın.

Medya Veritabanı

Güncel medya veritabanı kullanarak bültenlerinizi 18 bin aktif basın mensubu ve mecra arasından hedef kitlenize en uygun olanlarına ulaştırın.

Medya listesi ile tüm gazeteci ve yayınlara ulaşın

Marka, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili basın bültenlerinizin, etkinliklerinizin gönderiminde ihtiyaç duyacağınız periyodik olarak güncellenen kapsamlı medya veritabanı ile 18.000’den fazla aktif medya mensubuna ve mecraya kolay bir şekilde ulaşın.

Filtreleme ve hedefleme yapın

Güncel medya veritabanında yer alan binlerce aktif basın mensubu ve mecrayı ihtiyaçlarınıza yönelik farklı arama kriterlerine göre filtreleyerek basın bültenlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırın. Filtreleme yaparak dağıttığınız basın bültenleri ile medyada haber olarak daha fazla yer alma şansınızı yükseltin.

Basın listesi oluşturun, yönetin

İlgi alanı, yayın türü, görev, dağılım gibi birçok farklı arama kriterlerini kullanarak bültenlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmada ihtiyacınız olabilecek medya mensuplarını ve mecraları tespit edin. Liste yönetimi ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabileceğiniz kendi güncel basın listelerinizi kolayca hazırlayın ve dileğiniz an kullanın.

Kişiye ve yayına özel bülten gönderimi

Basın bülteni gönderimi yaparken genel hitap cümleleri kullanmak yerine kişiselleştirme özelliğinden faydalanın. Bültenlerinizi kişilere ve mecralara özel göndererek onları önemsediğinizi vurgulayın. Kişiselleştirilmiş basın bülteni gönderimi ile basının daha fazla dikkat çekmeyi ve bülteninizin haber olarak yer bulmasını sağlayın.

Gönderimlerinizi takip edin

Medya listesi üzerinden gönderdiğiniz basın bültenleri ile ilgili gerçek zamanlı raporlara erişerek gönderim zamanı, alıcı, iletilen sayısı ile mailinizi açan ve tıklayan kişileri görmek gibi ihtiyacınız olabilecek önemli verileri anlık olarak ölçün. Elde ettiğiniz sonuçlara göre sonraki basın bültenlerinizin gönderimini maksimum verim alacak şekilde planlayın.

Bülten yazımını uzmanlara bırakın

Basın bültenlerinin haberden çok reklam diline yaklaştığı günümüzde göndereceğiniz bültenlerden yüksek verim almak için bülten yazımı konusunda uzman olan ve habercilik deneyimine sahip editörler tarafından hazırlanan basın bültenleri ile markanızın online ve geleneksel medyada haber olarak yer bulma şansını yükseltin.

Markanıza basın bülteni ile değer katın

Reklamdan ve süslü ifadelerden uzak bir şekilde hazırlanmış profesyonel basın bültenleri ile markanıza haber değeri katın, sektörünüzde güvenilir bir haber kaynağı olduğunuzu vurgulayarak basının ilgisini çekin. Haber değeri taşıyan ve bilgi içeren basın bültenleri ile hem gazetecilerin haber ihtiyacını karşılayın hem de hedef kitlenizin gözünde otorite olun.

Kaliteli bültenler ile medyanın dikkatini çekin

Her gün yüzlerce basın bülteni ile muhatap olan ve birçoğunu çöp kutusuna gönderen gazetecilerin işine yarayacak bültenler ile dikkat çekin. Haber yazım kurallarına ve arama motoru optimizasyonuna uygun olarak hazırlanan basın bültenleri ile gazetecilerin ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek markanızın medyada daha görünür olmasını sağlayın.
Bizimle İletişime Geçin
Bizimle İletişime Geçin