Online Basın Odası

PR ve iletişim çalışmalarınızı tek bir yerden yönetin. Markanıza özel basın odası ile tüm içeriklerinizi yayımlayın, arşivleyin ve paylaşın.

Online Basın Odası

PR ve iletişim çalışmalarınızı tek bir yerden yönetin. Markanıza özel basın odası ile tüm içeriklerinizi yayımlayın, arşivleyin ve paylaşın.

PR çalışmalarınız için tek bir platform

Medya iletişimi ve PR çalışmalarınız kapsamında markanıza özel tahsis edilen basın odası ile basın bülteni, etkinlik, görsel, video, doküman yayımlamayı, arşivlemeyi, paylaşmayı ve dağıtmayı tek bir platformdan kolayca yaparak rutin işlerde harcayacağınız zamandan önemli ölçüde tasarruf edin. PR çalışmalarınıza hız katın.

Online görünürlüğünüzü artırın

Arama motoru optimizasyonuna sahip online basın odası ile marka, ürün ve hizmetlerinize ait içeriklerin online mecralardaki görünürlüğünü artırın. Basın odanızdaki içeriklerin hedeflediğiniz kitleye ve gazetecilere kolayca ulaşmasını sağlayın.

Gerçek zamanlı analiz edin

Basın odası istatistikleri kapsamında markanıza ait basın odasında en çok okunan bültenlerinizi, basın odanızın ziyaretçi sayısını ve en çok gösterilen içerikleri anlık takip edin. Bülten gönderim raporu ile alıcı sayısı, iletilen sayısı, açılma ve tıklanma sayıları gibi en çok ihtiyaç duyacağınız veriler hakkında anlık bilgi sahibi olun.

Görsel, doküman ve video arşivi oluşturun

Basın odanıza yüklediğiniz görsel, dosya ve videoların otomatik olarak boyutlandırılması, kolay ve hızlı bir şekilde indirilmesi ve kolayca bulunabilmesi gibi özelliklerinden faydalanın, aynı dosyaları tekrar yüklemekle zaman kaybetmeyin.

Basın odanıza iletişim yetkilisi ekleyin

Basın odanıza PR çalışmalarınızı, medya ile ilişkilerinizi profesyonel bir şekilde yönetecek basın iletişim yetkilileri ekleyin, iletişim bilgilerini istediğiniz zaman düzenleyin, güncelleyin. Marka, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili haber yapmak isteyen gazeteciler size kolayca ulaşsın.

Etkinlik yönetimini önceden planlayın

Marka, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili düzenleyeceğiniz davet, toplantı ve diğer etkinliklere yönelik planlamaları önceden yapın, etkinliklerinizden medya mensuplarının ve hedef kitlenizin istediğiniz zamanda hızlı ve kolayca haberdar olmalarını sağlayın.

Müşterileriniz için basın odası oluşturun ve yönetin

Ajans olarak hizmet sunduğunuz müşterilerinize özel basın odaları oluşturun, onların basın odasındaki tüm içeriklerini kolayca yönetin, özelleştirin, düzenleyin. Çoklu basın odası yönetimi özelliği ile tüm bu işlemleri yaparken zamandan önemli ölçüde tasarruf edin.

Sosyal medya hesaplarınızı basın odanızla entegre edin

Sosyal medya hesaplarınızı basın odanızla entegre ederek markanız, ürün ve hizmetleriniz hakkındaki son gelişmeleri sosyal medya aracılığıyla hedef kitlenizin ve basın mensuplarının anlık olarak izlemesini ve takip etmesini sağlayın.

Bülten yazımını uzmanlara bırakın

Basın bültenlerinin haberden çok reklam diline yaklaştığı günümüzde göndereceğiniz bültenlerden yüksek verim almak için bülten yazımı konusunda uzman olan ve habercilik deneyimine sahip editörler tarafından hazırlanan basın bültenleri ile markanızın online ve geleneksel medyada haber olarak yer bulma şansını yükseltin.

Markanıza basın bülteni ile değer katın

Reklamdan ve süslü ifadelerden uzak bir şekilde hazırlanmış profesyonel basın bültenleri ile markanıza haber değeri katın, sektörünüzde güvenilir bir haber kaynağı olduğunuzu vurgulayarak basının ilgisini çekin. Haber değeri taşıyan ve bilgi içeren basın bültenleri ile hem gazetecilerin haber ihtiyacını karşılayın hem de hedef kitlenizin gözünde otorite olun.

Kaliteli bültenler ile medyanın dikkatini çekin

Her gün yüzlerce basın bülteni ile muhatap olan ve birçoğunu çöp kutusuna gönderen gazetecilerin işine yarayacak bültenler ile dikkat çekin. Haber yazım kurallarına ve arama motoru optimizasyonuna uygun olarak hazırlanan basın bültenleri ile gazetecilerin ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek markanızın medyada daha görünür olmasını sağlayın.
Bizimle İletişime Geçin
Bizimle İletişime Geçin